fbpx

Dołączając do naszego newslettera, stajesz się częścią społeczności, która tak jak Ty, stawia na rozwój dzieci!

health pro

Warsztaty dla przedszkoli

Państwa placówka chce stale uatrakcyjniać proces edukacyjny? Znalezienie odpowiedniej treści interesującej zarówno dzieci, jak i rodziców jest bardzo trudne.

Spotykają się Państwo w swojej pracy z problemami żywienia takimi jak brak apetytu, wybiórczość pokarmowa lub neofobia żywieniowa? To tylko niektóre z negatywnych zachowań żywieniowych w młodym wieku.

Zauważają Państwo zaburzenia koordynacji ruchowej, równowagi i postawy u swoich podopiecznych? Wczesna interwencja może pomóc w skorygowaniu tych problemów lub zapobieganiu ich pogłębiania.

Specjalistyczna edukacja żywieniowa i ruchowa w najmłodszych latach skutkuje, lepszymi nawykami przez całe życie. Obserwowany wzrost otyłości i nadwagi w przekroju społeczeństwa świadczy o konieczności wprowadzenia tego typu wiedzy, a im szybciej tym lepiej.

Odpowiednia forma prowadzenia warsztatów dla dzieci jest kluczowa i mimo różnych grup wiekowych w przedszkolu, wiemy jak to dobrze zrobić.

Nasi specjaliści poprowadzą warsztaty z dojazdem do placówki, podczas których maluchy nauczą się, jak ważne są odpowiednie nawyki żywieniowe, jak dużą rolę odgrywa dieta w codziennym życiu, a prowadzone ćwiczenia będą ukierunkowane na poprawę świadomości ruchowej.

Zajęcia prowadzone są w formie gier, łamigłówek, kreatywnych zadań oraz zabaw ruchowych, które sprawią, że nauka o zdrowym jedzeniu stanie się niezapomnianą przygodą, a dzieci odkryją radość z ruchu.

Warsztaty dietetyczno-kulinarne

70 zł /osoba

Warsztaty sensoryczna-ruchowe

60 zł /osoba

Gwarantujemy, że formy warsztatów są dopasowane do grupy, a same dzieci zawsze chętnie uczestniczą w zajęciach. Cena zajęć pokrywa artykuły spożywcze, sprzęt wykorzystywany do ćwiczeń oraz certyfikaty dla każdego dziecka za uczestnictwo w warsztatach!

Warsztaty edukacyjno-kulinarne lub sensoryczno-ruchowe w Państwa przedszkolu to unikatowa szansa na rozwój, stworzona z myślą o przedszkolakach.

Zapewniamy specjalistów, mających doświadczenie w pracy z dziećmi, skuteczne metody prowadzenia zajęć oraz zadowolenie rodziców i ich pociech.

W przypadku nieobecności dziecka na warsztatach kwota zostaje zwrócona. Minimalna ilość osób potrzebna do zorganizowania warsztatów/wykładów to 15.

Prowadzimy również edukacyjne wykłady dla rodziców – w formie stacjonarnej lub on-line w zakresie:

Wykłady dla rodziców

60 zł /osoba

Warsztaty prowadzone są w przedszkolach, dojeżdżamy na miejsce.

Istnieje możliwość organizacji warsztatów również w naszej siedzibie: ul. Powstańców Śląskich 92b, Wrocław. Chcesz poznać pełną ofertę? Napisz do nas na kontakt@health-pro.pl lub zadzwoń 731 981 057

Pierwsze kroki edukacyjne Twojego dziecka są naszym priorytetem!

Jeśli jesteś nowoczesnym przedszkolem, dążącym do ciągłego rozwoju i szukasz inspiracji, lub rodzicem, którego mały odkrywca jest pełen zapału do poznawania świata – nasz newsletter jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto się zapisać?

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@health-pro.pl lub telefonicznie 731 981 057.