fbpx
PROJEKT DŁUGOWIECZNI 05.09-08.09 (ilość miejsc ograniczona)

Opieka położnej

health pro

Kompleksowa opieka położnicza

Bliskość, bezpieczeństwo i profesjonalizm!

Witaj w świecie troskliwej opieki, gdzie każdy etap macierzyństwa jest świętowany z miłością i dedykacją. Nasza oferta usług położniczych jest stworzona z myślą o kobietach, które pragną przeżyć okres ciąży, porodu i połogu w atmosferze spokoju, zaufania i profesjonalnego wsparcia.

Ciąża – Twój cudowny czas
Oferujemy indywidualne konsultacje i stałe wsparcie w czasie całego okresu ciąży. Nasze wizyty obejmują kontrolę stanu zdrowia matki i dziecka, edukację na temat przebiegu ciąży, zdrowego stylu życia i przygotowania do porodu. Dzięki naszym poradom każda mama będzie mogła cieszyć się tym wyjątkowym czasem z pewnością, że oboje, ona i jej dziecko, są w dobrych rękach.

Poród – Twoja siła i prawo wyboru
Położna to wsparcie i opieka, niezależnie od tego, gdzie zdecydujesz się przyjąć swoje dziecko na świat – czy będzie to bezpieczne środowisko własnego domu, czy profesjonalnie wyposażona sala porodowa. Jesteśmy tutaj, by słuchać Twoich potrzeb, odpowiadać na pytania i pomagać w podejmowaniu decyzji. 

Połóg – czas adaptacji i regeneracji
W okresie połogu nasza opieka skupia się na Twoim zdrowiu i dobrostanie, jak również na zapewnieniu najlepszego startu dla Twojego maluszka. Służymy radą i praktyczną pomocą w kwestiach takich jak: karmienie piersią, pielęgnacja noworodka, kontrola zdrowia fizycznego i emocjonalnego matki po porodzie, a także wspieramy w nawiązaniu silnej więzy między rodzicami a dzieckiem.

health pro

mgr Anna Stysiał-Thier

POŁOŻNA SPECJALISTA, EDUKATOR DS. LAKTACJI, RATOWNIK KPP, AMBASADORKA KAMPANII „CIĄŻA I PASY"

Położna z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w szpitalu (blok porodowy, oddział patologii ciąży), jak również w środowisku. Aktualnie związana jest ze szpitalem w Oleśnicy oraz przychodnią ZOZ Psie Pole Wrocław.

Nasza położna stale poszerza swoją wiedzę i kompetencje. Jest energiczną, miłą i empatyczną osobą. Sprawuje holistyczną opiekę nad rodziną w okresie okołoporodowym. Jej celem jest zauważenie i doopiekowanie potrzeb kobiety w tym czasie, a dzięki temu uzyskanie pełnego zaopiekowania dziecka, a także rodziny. Ania stara się być towarzyszką i profesjonalną doradczynią kobiety w całym okresie okołoporodowym. Wspiera dobrym słowem i aktualną wiedzą, rozwiewa wątpliwości, pomaga zrozumieć procesy władające tym pięknym, a zarazem trudnym czasem. Dla niej nie ma tematów tabu. Stara się stworzyć atmosferę intymności i zaufania, aby kobieta uzyskała odpowiedź na frapujące ją pytanie bez poczucia oceniania. Jej złota zasada brzmi „nie ma głupich pytania, są jedynie głupie odpowiedzi”.

Ukończyła studia licencjackie oraz magisterskie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Jej praca dyplomowa dotyczyła tematyki porodu lotosowego. Ma doświadczenie w pracy z pacjentką na każdym etapie okołoporodowym. Stale prowadzi zajęcia we Wrocławskiej Szkole Rodzenia i edukację przedporodową indywidualną i grupową. Realizuje wizyty patronażowe i wsparcie laktacyjne u położnic. Jest specjalistką z dziedziny pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego oraz rodzinnego. Ukończyła kurs edukatora ds. laktacji, monitorowania dobrostanu płodu w czasie ciąży i porodu, kurs leczenia ran, kurs pielęgniarstwa anestezjologicznego w ginekologii i położnictwie, kurs ordynowania recept. Bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach dotyczących holistycznego spojrzenia na okres okołoporodowy. Uczestniczyła m.in. w szkoleniach Fundacji Rodzić po Ludzku dotyczących przyjmowania porodów w pozycjach wertykalnych, szkoleniu holistycznego spojrzenia na poród, a także szkoleniu organizowanym przez Fundację Ernesta. Jest Ratownikiem Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Posiada doświadczenie w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy dorosłych i dzieci w tym niemowląt. Od 2021 roku jest ambasadorką kampanii „Ciąża i pasy”. Uczestniczyła w zajęciach w ośrodkach szkoleniowych dotyczących prawidłowego zapinania pasów, montowania fotelików samochodowych i bezpieczeństwa w samochodzie.