fbpx
PROJEKT DŁUGOWIECZNI 05.09-08.09 (ilość miejsc ograniczona)

Psychoterapia

health pro

Z nami znajdziesz równowagę!

Jeżeli zmagasz się z objawami depresyjnymi, lękiem, stresem lub cierpisz z innego powodu – nie musisz być z tym sam/-a. Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc! 
 
🧠Nasza misja:
Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest równie istotne jak zdrowie fizyczne.  Dlatego oferujemy Ci niezbędne wsparcie, zrozumienie i profesjonalną opiekę, aby pomóc Ci odzyskać równowagę! 
 
💼Nasza współpraca:
Nasi specjaliści w dziedzinie psychoterapii i psychiatrii są gotowi, by wspólnie z Tobą przejść przez trudności i wyzwania, z którymi się borykasz. Poza wsparciem psychologicznym, oferujemy terapię w nurcie Poznawczo-Behawioralnym. Jeżeli niezbędne będzie wsparcie farmakologiczne – psychiatra/psychiatrka dostosuje farmakoterapię do Twoich potrzeb zgodnie z aktualną wiedzą medyczną.
 
Oferujemy szerokie wsparcie w zakresie:
  • Zaburzeń depresyjnych
  • Zaburzeń lękowych
  • Zaburzeń osobowości
  • Zaburzeń związanych z przewlekłym stresem
  • Zaburzeń snu
  • Zaburzeń afektywnych 
  • Zaburzeń psychotycznych
  • Zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych
  • Zaburzeń odżywiania
🤝 Dlaczego my?
✅
Indywidualne podejście: Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, a nasze podejście jest dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb.
✅
Profesjonalizm: Chcemy zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa i odpowiedni czas wizyty, dlatego pierwsze spotkanie z każdym specjalistą  zdrowia psychicznego (psychologiem, psychiterapeutą, pychiatrą) będzie trwać ok. 50 minut. 
✅
Praca zespołowa: Wspólnie pracujemy nad dobraniem najlepszej formy terapii dla naszych pacjentów. Za Twoją zgodą zespół pozostaje w stałym kontakcie celem zapewnienia opieki. 
✅
Dyskrecja: Dbamy o Twoją prywatność i komfort podczas całego procesu terapeutycznego. 
✅
Wsparcie: Nie jesteś sam/-a. Razem możemy przejść przez trudne chwile! 
 
 
Jeżeli masz wątpliwości jakiej opieki potrzebujesz umów się na pierwsze darmowe spotkanie z Asystentem Zdrowia, który przeprowadzi z Tobą wywiad i po konsultacji ze specjalistami wybierze dla Ciebie ścieżkę terapeutyczną!

Konsultacja psychologiczna

od 220 zł

Psychoterapia indywidualna

od 220 zł

Lek. Jakub Dulanowski

psychiatra

Lek. Kamila Kosmala

psychiatra

mgr Dominika Rutkiewicz

psychoterapeuta

mgr Aleksandra Różańska

psycholog