fbpx
PROJEKT DŁUGOWIECZNI 05.09-08.09 (ilość miejsc ograniczona)

Dietetyka

health pro

Liczy się PROporcja!

Jesteśmy nowoczesnym zespołem miłośników dietetyki, którzy w przyjemny i profesjonalny sposób pomogą Państwu dobrać i zrealizować indywidualny program żywieniowy. Jesteśmy dietetykami z wyższym wykształceniem medycznym z wieloletnim doświadczeniem, członkami Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Nie korzystamy z gotowych diet, z każdym pacjentem pracujemy indywidualnie, uwzględniając jego stan zdrowia, nawyki, styl życia oraz preferencje żywieniowe. Wsłuchujemy się w potrzeby pacjenta i staramy się, aby ułożony plan żywieniowy był efektywny, skuteczny i dopasowany do możliwości oraz umiejętności kulinarnych osoby, którą się opiekujemy.

Stale podnosimy kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach, warsztatach i szkoleniach z zakresu dietetyki, alergii i nietolerancji pokarmowych, psychodietetyki, żywienia sportowców.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na pierwszą konsultację. Jeżeli masz wątpliwości jakiej opieki potrzebujesz umów się na pierwsze darmowe spotkanie z Asystentem Zdrowia, który przeprowadzi z Tobą wywiad i po konsultacji ze specjalistami wybierze dla Ciebie korzystną ścieżkę!

Konsultacja dietetyczna

od 250 zł

Konsultacja dietetyczna online

od 250 zł

Konsultacja psychodietetyczna

300 zł

Konsultacja dietetyczna z
7-dniowym jadłospisem

od 450 zł

Konsultacja dietetyczna z
14-dniowym jadłospisem

650 zł

mgr inż. Zuzanna Cybulska

dietetyk kliniczny

mgr inż. Ewelina Pawełka

dietetyk ogólny