fbpx
PROJEKT DŁUGOWIECZNI 05.09-08.09 (ilość miejsc ograniczona)

health pro

Twój Asystent zdrowia!

Zależy nam aby jak najlepiej przygotować się na spotkanie z Tobą. Wypełnij proszę formularz pierwszej wizyty dla specjalisty do którego się zgłaszasz.

Pomóż nam zatroszczyć się o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

health pro

Twój Asystent zdrowia!

Twój Asystent Zdrowia to osoba z medycznym wykształceniem, która pomoże Ci koordynować pracę specjalistów Health Pro, jeśli korzystasz z usług więcej niż jednego specjalisty w naszej klinice.

Jeśli korzystasz z pakietów łączonych możesz zwrócić się do Asystenta Zdrowia z każdym pytaniem w procesie współpracy poprawy Twojego zdrowia.

W razie potrzeby, Asystent Zdrowia skonsultuje Twoje pytanie ze specjalistą i wróci do Ciebie z rozwiązaniem. 

Twój Asystent Zdrowia przeprowadzi z Tobą wstępny wywiad medyczno-żywieniowy, aby dobrać pakiet kompleksowych usług w celu poprawy Twojego zdrowia i samopoczucia.

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza – klinik w przycisk i odpowiedz na pytania. Następnie Asystent Zdrowia skontaktuje się z Tobą i zaproponuje odpowiednie usługi.

Specjaliści Health Pro tworzą Twój indywidualny program leczenia lub profilaktyki w celu zachowania zdrowia, a Twój Asystent Zdrowia będzie Cię wspierał podczas całego procesu zmiany!